5 najpopularniejszych tekstów na naszym blogu w 2016 roku

5 najpopularniejszych tekstów na naszym blogu w 2016 roku

W związku z nadejściem nowego roku, postanowiliśmy zrobić mały bilans zeszłego roku. Przedstawiamy i przypominamy Państwu nasze najpopularniejsze artykuły czytane w 2016 roku.

1. Rozwód z klasą, ale nigdy nie z kasą

Moja żona harpia! Całe życie spędziła w domu z dziećmi, nie pracowała, nie studiowała. Kupiłem dom, który teraz jest warty 400 tysięcy złotych. Sam pracowałem na utrzymanie rodziny, a ona nie robiła nic. Pranie, sprzątanie, gotowanie i wychowywanie 4 dzieci- co to za praca? Każda kobieta musi to robić i koniec kropka. (…) Wczoraj, przychodzi poczta: rozwód z orzekaniem o winie, dowody zeznania świadków i CHCE MOJEGO DOMU! Przecież to niemożliwe, sam na ten dom pracowałem jak ona rodziła dzieciaki.. Jakim prawem ?

2. Jasiu jest przeziębiony, Jasiu nie może, ma wycieczkę, ma urodziny kolegi…

Po rozwodzie kontakty z dzieckiem zostały ustalone. Tylko, że ojciec nie widział syna od paru miesięcy. Dostaje SMS od żony o treści: Jasiu jest przeziębiony, Jasiu ma wycieczkę. Ale Jaś nie chorował, nie miał wycieczek Siedział w domu i płakał a mama mówiła, że tatuś znów nie miał czasu przyjechać.

3. „Mama walczy, tata walczy – a ofiarą jestem ja”- o tym jak historia ośmiolatki stała się historią tysięcy dzieci…

Anielka ośmiolatka, zadbana, wesoła dziewczynka. Miała wszystko co chciała i cudowną nianie, opiekowała się nią gdy rodzice dużo pracowali. Pracowali i oddalali się od siebie… Najpierw awantury, później mama poznała przyjaciela, a tata przyjaciółkę – dla małej zaczęło się piekło…

4. Emigracja, zdrada i rozwód

Adam wyjechał za „chlebem”. Najpierw miał przylatywać do rodziny regularnie, później a to loty nie pasowały, a to bilety drogie. Aż te drogie bilety okazały się… nową koleżanką z pracy. Pieniądze dla rodziny w Polsce też nagle się skończyły bo podwójne życie kosztuje.

5. Ona widzi tylko pieniądze!

Jan ma dobrze prosperującą firmę. Żona pracuje w innej firmie, co miesiąc na swoje konto otrzymuję pensję. Nigdy jednak z tego konta nie korzystała. Jan łożył na utrzymanie domu, dzieci i żony Joanny, która nie wydawała swojej pensji nawet na swoje wydatki. Jednak drogi Jana i Joanny rozeszły się…

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie.

Kancelaria Kraków

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *