Najpopularniejsze teksty na naszym blogu

Najpopularniejsze teksty na naszym blogu

Minął rok od pierwszego tekstu na naszym blogu! Dziękujemy Państwu za to, że byliście z nami. Mamy nadzieje, że tworząc bloga przez cały ten czas pomogliśmy rozwiązać Państwu wiele problemów, albo chociaż nakierowaliśmy Państwa na właściwą drogę. Dziękujemy czytelnikom i zapraszamy na kolejny rok z nami.

Z tej okazji przedstawiamy 6 najpopularniejszych tematów w historii naszego bloga:

1. Jasiu jest przeziębiony, Jasiu nie może, ma wycieczkę, ma urodziny kolegi…

Rozwód był ponad rok temu, kontakty z dzieckiem zostały ustalone na co drugi weekend w miesiącu. Tylko, że nasz klient, nie widział syna od paru miesięcy. W każdy sobotni ranek dostawał SMS od żony o treści : „ Jasiu nie może się spotkać jest przeziębiony”, „Jasiu ma dziś urodziny kolegi”, „Jasiu jest na wycieczce”.

Tylko, że sytuacja wyglądała inaczej…Jasiek nie chorował, nie miał wycieczek tylko siedział w domu i płakał a mama mówiła, że tatuś znów nie miał czasu przyjechać.

2. „Mama walczy, tata walczy – a ofiarą jestem ja”- o tym jak historia ośmiolatki stała się historią tysięcy dzieci…

Anielka – ośmiolatka, zadbana i wesoła dziewczynka. Wyniki w nauce rewelacyjne, lekcje gry na pianinie dwa razy w tygodniu, dodatkowy angielski i każda zabawka o jakiej marzyła. A rodzice pracowali, pracowali i oddalali się od siebie… Najpierw awantury, później mama poznała przyjaciela, a tata przyjaciółkę – dla małej zaczęło się piekło…

3. Emigracja, zdrada i rozwód

Adam wyjechał za „chlebem”. Najpierw miał przylatywać do rodziny regularnie, później a to loty nie pasowały, a to bilety drogie. Aż te drogie bilety okazały się… nową koleżanką z pracy. Pieniądze dla rodziny w Polsce też nagle się skończyły bo podwójne życie kosztuje. Adam postanowił zostawić żonę, a że była ponad tysiąc kilometrów od niego przyszło mu to z dużą łatwością.

4. Ona widzi tylko pieniądze!

„Żona widzi we mnie pieniądze – jak w tej piosence” – poznajcie historię Jana.

Jan ma dobrze prosperującą firmę. Żona pracuję od 15 lat w innej firmie, co miesiąc na swoje konto otrzymuję pensję. Nigdy jednak z tego konta nie korzystała. Jak to możliwe? Jan łożył na utrzymanie domu, dzieci i żony Joanny. Joanna nie wydawała swojej pensji nawet na swoje wydatki. Jednak drogi Jana i Joanny rozeszły się…

5. Portfel zaciśnięty, stówka mniej na alimenty!

Kiedy słyszę historie o dobrze zarabiającym Biznesmenie, z dochodami oscylującymi w granicy parunastu tysiącach złotych miesięcznie, który wyraża łaskawą chęć płacenia alimentów w kwocie 1000 zł miesięcznie na trójkę swoich dzieci — ręce mi opadają.

6. Rozwód z klasą, ale nigdy nie z kasą

„Moja żona harpia! Całe życie spędziła w domu z dziećmi, nie pracowała, nie studiowała. Kupiłem dom, który teraz jest warty 400 tysięcy złotych. Sam pracowałem na utrzymanie rodziny, a ona nie robiła nic. Pranie, sprzątanie, gotowanie i wychowywanie 4 dzieci – co to za praca? Przychodzi poczta: rozwód z orzekaniem o winie, dowody zeznania świadków i CHCE MOJEGO DOMU! Przecież to niemożliwe, sam na ten dom pracowałem jak ona rodziła dzieciaki… Jakim prawem?” – poznajcie historię Katarzyny i Adama.

Kancelaria Kraków

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *